Svetainėje mes naudojame būtinuosius slapukus. Daugiau informacijos. Supratau X
Print header

Investuokite papildomai

Išskirtinis pasiūlymas!
Pasirūpinkite savimi dar labiau ir kaupkite sparčiau – investuokite papildomai

Nuo 2019 m. sausio 1 d. visoms gyvybės draudimo sutartims sumažinome atskaitymus už papildomų investicinių įmokų paskirstymą į fondus! Nuo šiol į fondus investuojame dar didesnę investicinės įmokos dalį: turintieji gyvybės draudimo „Studentas“ ir Taupomojo investicinio gyvybės draudimo sutartis investuoja 96 proc. sumokėtos investicinės įmokos, o turintieji Universalaus gyvybės draudimo ir VIP pensinio draudimo sutartis – net 97 proc. sumokėtos investicinės įmokos!

Papildomų investicijų skaičius neribojamas.

Investicines draudimo įmokas galite mokėti:
AVIVA paslauga Papildomos investicinės įmokos dydis
„Universalus gyvybės draudimas“, Gyvybės draudimas „Studentas“, „Taupomasis investicinis gyvybės draudimas“ nuo 120 EUR
„VIP pensinis draudimas“, „Aviva fondai“ nuo 300 EUR

Kaip sumokėti investicinę draudimo įmoką?


Į tas pačias investavimo kryptis

Nereikia pildyti jokių formų. Investicinė draudimo įmoka bus paskirstyta į tas pačias investavimo kryptis bei tokiu pačiu santykiu kaip ir periodinės draudimo įmokos.

Atlikite mokėjimą į vieną iš žemiau nurodytų „Aviva Lietuva” banko sąskaitų. Būtina nurodyti mokėtojo kodą: draudimo liudijimo numerį (skaičius ir didžiąsias raides) ir investicinės įmokos kodą 5777.

Į kitas investavimo kryptis

Užpildykite investavimo nurodymo formą „Avivanete“:

  • prisijunkite prie savo paskyros jums patogiausiu būdu – Mobiliu parašu ar SMS žinute gautu kodu
  • spauskite „Investuokite papildomai" dešiniajame viršutiniame kampe ir pasirinkite sutartį, į kurią norite investuoti
  • užpildykite specialią investavimo nurodymo formą
  • patvirtinkite pakeitimus Mobiliu parašu ar SMS žinute gautu kodu.

Investicinė draudimo įmoka bus paskirstyta į investavimo kryptis jūsų pasirinktu santykiu. Dar nesinaudojate „Avivanetu"? Susisiekime jums patogiausiu būdu.

Arba atsispausdinkite ir užpildykite investavimo nurodymo formą ir perduokite ją mums jums patogiu būdu:

  • atsiųskite el.paštu draudimas@aviva.lt.
  • atvykite į centrinį biurą, adresu Lvovo g. 25, Vilnius
  • atsiųskite faksu (8 5) 278 4086
  • atsiųskite paštu, adresu Lvovo g. 25, Vilnius
Tik tada, kai užpildėte ir perdavėte formą, atlikite mokėjimą į vieną iš žemiau lentelėje nurodytų „Aviva Lietuva“ banko sąskaitų. Būtina nurodyti savo draudimo liudijimo numerį (skaičius ir didžiąsias raides) ir investicinės įmokos kodą 5777.

Į „Aviva fondus“

Rekomenduojame kiekvieną kartą užpildyti investavimo nurodymo formą „Aviva fondams“. Kitaip jūsų papildoma draudimo įmoka bus paskirstyta kaip pirmoji „Aviva fondų“ įmoka, arba pagal paskutinį investavimo nurodymą, jeigu jame pažymėjote, jog pagal šį nurodymą būtų investuojamos ir kitos papildomos draudimo įmokos.

  • Užpildykite investavimo nurodymo formą „Aviva fondams“ elektroninių paslaugų sistemoje „Avivanetas" ir ji iš karto pasieks mus. Arba atsispausdinkite ir užpildykite popierinę investavimo nurodymo formą ir perduokite ją mums jums patogiu būdu (žr. aukščiau).
  • Tik tada, kai užpildėte ir perdavėte formą, atlikite mokėjimą į vieną iš žemiau lentelėje nurodytų „Aviva Lietuva“ banko sąskaitų. Būtina nurodyti savo draudimo liudijimo numerį (skaičius ir didžiąsias raides) ir papildomos draudimo įmokos kodą 5777.

Investavimo nurodymo formos

Informacija įmokos pervedimui

Bankas „Aviva Lietuva“ surenkamųjų bankų sąskaitų numeriai
„Swedbank", AB LT54 7300 0100 7043 5440
AB SEB bankas LT49 7044 0600 0040 5646
Luminor Bank AS LT31 4010 0424 0006 0348
UAGDPB „Aviva Lietuva“, įmonės kodas 111744827
Papildomų įmokų mokėjimo instrukcija

Atkreipiame dėmesį

Patogiausia! Valdykite savo gyvybės draudimo sutartis elektroninių paslaugų sistemoje „Avivanetas". Keiskite fondus ir fondų dalis, perkelkite sukauptą draudimo liudijimo ir investicinę vertę.

Papildomoms investicinėms draudimo įmokoms, taip pat kaip ir periodinėms gyvybės draudimo įmokoms, taikoma GPM lengvata bei išmokų apmokestinimo tvarka.

Sukauptą investicinių įmokų vertę galite atsiimti bet kada, išskyrus gyvybės draudimą „Studentas“. Čia sukauptą investicinių įmokų vertę galite atsiimti tik pasibaigus sutarties terminui ar ją nutraukus.