Svetainėje mes naudojame būtinuosius slapukus. Daugiau informacijos. Supratau X
Print header

Dokumentų pateikimas


Dokumentus galite pateikti per savo finansų konsultantą arba prisijungę prie „Avivaneto“

Kur galiu rasti dokumentų formas „Avivanete“?

Prisijungę prie „Avivaneto“, savo sutartyje, skiltyje „Keisti“, rasite dažniausiai naudojamas prašymų formas, kurias galėsite užpildyti ir pateikti „Avivaneto“ pranešimu.

  » Norimą formą išsaugokite savo kompiuteryje
  » Užpildykite formą ir išsaugokite pakeitimus
  » Eikite į skiltį „Pranešimai“ ir pasirinkite „Naujas pranešimas“
  » Prisekite formą ir išsiųskite pranešimą

Prie „Avivaneto“ prisijungti arba sukurti paskyrą galite adresu www.avivanetas.lt Susikurti paskyrą galite naudodamiesi el. bankininkyste, kvalifikuota Smart-ID programėlės versija arba mobiliuoju parašu. Susikurti kvalifikuotą „Smart-ID“ arba atnaujinti turimą basic versiją į kvalifikuotą jums gali padėti jūsų finansų konsultantas.Gyvybės draudimo klientams

Noriu pakeisti gyvybės draudimo investavimo kryptį

Investavimo kryptis galite pakeisti tiesiogiai „Avivanete“. Įeikite į sutarties, kurios investavimo proporcijas norite pakeisti, kortelę, pereikite prie skilties „Keisti sąlygas“, pasirinkite „Keisti investavimo proporcijas“ ir sekite instrukcijas.


Noriu pakeisti sutarties sąlygas, stabdyti įmokų mokėjimą, gauti e-sąskaitą, atsiimti sukauptą vertę, jos dalį ar nutraukti sutartį

Tai galite padaryti užpildę ir pateikę mums nustatytos formos prašymą, kurį rasite prisijungę prie savo paskyros „Avivanete“. Prisijunkite prie „Avivaneto“, įeikite į sutarties, kurios sąlygas norite pakeisti, kortelę, pereikite prie skilties „Keisti sąlygas“ ir pasirinkite reikalingą formą. Ją užpildykite ir atsiųskite mums kartu su pranešimu iš savo „Avivaneto“ paskyros.

Pensijų fondų klientams

Noriu pradėti kaupti pensijai arba pereiti iš kitos pensijų kaupimo bendrovės

Eikite į https://www.aviva.lt/lt/epensija ir sudarykite pensijos kaupimo sutartį arba užsiregistruokite konsultacijai.


Noriu pakeisti savo pensijų fondą arba atnaujinti sustabdytų įmokų pervedimą

Tai galite padaryti užpildę ir pateikę mums nustatytos formos prašymą, kurį rasite prisijungę prie savo paskyros „Avivanete“. Prisijunkite prie „Avivaneto“, įeikite į pensijų kaupimo sutarties kortelę, pereikite prie skilties „Keisti“ ir pasirinkite reikalingą formą. Ją užpildykite ir atsiųskite mums kartu su pranešimu iš savo „Avivaneto“ paskyros.

Jeigu neturite „Avivaneto“ paskyros ir neturite galimybės jos susikurti, eikite į skiltį „Pensijų fondai - „Dokumentai ir atskaitymai“ ir parsisiųskite prašymą pakeisti pensijų fondą ar atnaujinti sustabdytų įmokų pervedimą. Užpildykite prašymą ir jį pateikite šiais būdais:

  1. Užpildytą, pasirašytą, fotografuotą arba skenuotą el. paštu pensija@aviva.lt iš paskutinio mums žinomo jūsų el. pašto adreso arba iš bet kokio el. pašto adreso, jei prašymas pasirašytas sertifikuotu el. parašu.
  2. Paštu, adresu Lvovo g. 25, 09320, Vilnius.
  3. Faksu (8 5) 269 02 69.