Tam, kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus, kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose. Sutinku X
Print header

#AVIVAnes
Mūsų klientai pasakoja, kodėl pasirinko AVIVA

Sandra Jonaitė,
„Universalus gyvybės draudimas“ ir „Kritinės ligos“
Sandra 2004 metais nusprendė pasirūpinti finansine apsauga ir tapo AVIVA kliente, sudarydama „Universalaus gyvybės draudimo“ sutartį. Po dar kelerių metų prie turimos paslaugos įsigijo „Kritinių ligų“ draudimą. Netikėtai susirgus kraujo vėžiu gavo ligos išmoką, kuri padėjo atsitiesti po sunkios ligos. Žiūrėkite Sandros gyvenimišką patirtį video reportaže.
Su AVIVA „Universaliu gyvybės draudimu“ užsitikrinsite išmoką nelaimės atveju ir kaupsite kapitalą. Papildomai įsigiję „Kritinių ligų“ draudimą turėsite finansinę pagalvę, kuri padės greičiau atsitiesti užklupus sunkiai ligai, tokiai kaip vėžys, infarktas ar insultas.
Daugiau informacijos jums suteiks profesionalus AVIVA finansų konsultantas. Registruokitės į asmeninę konsultaciją.
Regina Pranckevičienė,
„VIP Pensinis“ draudimas
AVIVA klientė nuo 2006 metų. Naudojasi „VIP Pensinio“ draudimo paslauga, kaupia pensijai, kad užsitikrintų orią senatvę, galėtų mėgautis kelionėmis ir džiaugtis gyvenimu. Daugiau apie Reginos sprendimą kaupti pensijai su AVIVA žiūrėkite video reportaže.
AVIVA „VIP pensinis“ draudimas užtikrins pajamų šaltinį sulaukus pensijos ar padės greičiau sukaupti lėšų ateities planams. Draudimas taip pat suteikia papildomą apsaugą nelaimės atveju.
Daugiau informacijos jums suteiks profesionalus AVIVA finansų konsultantas. Registruokitės į asmeninę konsultaciją.
Erikas ir Justina Varaškevičiai,
Gyvybės draudimas „Studentas“, „Universalus gyvybės draudimas“, Pensijų fondai
Varaškevičių šeima 2014 metais pasirinko su AVIVA kaupti vaikų ateičiai, apdraudė savo bei vaikų gyvybę, kad ištikus nelaimei, visada turėtų finansinę paramą. Erikas ir Justina taip pat rūpinasi ir savo ateitimi, pensijai kaupia AVIVA II pakopos pensijų fonduose. Nuoširdų pasakojimą apie šeimos sprendimus rūpintis savimi ir vaikais žiūrėkite video reportaže.
AVIVA gyvybės draudimas „Studentas“ padės pasirūpinti vaikų ateitimi, sukaupsite lėšų vaikų išsilavinimui ar savarankiško gyvenimo pradžiai, taip pat papildomai galite apdrausti vaiką nuo nelaimingų atsitikimų.
Daugiau informacijos jums suteiks profesionalus AVIVA finansų konsultantas. Registruokitės į asmeninę konsultaciją.