Tam, kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus, kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose. Sutinku X
Print header
AVIVAišmoka

Klientai pasakoja, kaip jiems padėjo gautos AVIVA draudimo išmokos

Renaldas Rimkus,
Išmoka už kritines ligas – 35 000 eurų
„Universalus gyvybės draudimas“
Renaldas 2012 m. nusprendė apsidrausti kaupiamuoju gyvybės draudimu. Vaikinas tarnavo kariuomenėje, todėl įvertino galimą traumų tikimybę ir pasirinko ne tik papildomas apsaugas „Būk atsargus“ ir „Būk sveikas“, bet ir „Kritinių ligų“ draudimą.
Renaldas gavo 800 eurų išmoką už lūžusį raktikaulį. Vėliau jam išmokėta 360 eurų už inkstų akmenis. 2018 m. jį užklupo netikėta žinia, vaikinas sužinojo, kad serga skydliaukės vėžiu.
Už šią kritinę ligą bei gulėjimą ligoninėje jis gavo 35 000 eurų išmoką. Ji, anot Renaldo, yra didelė finansinė pagalba, leidžianti ramiau žvelgti į ateitį. Savo patirtimi Renaldas dalijasi video reportaže. AVIVA „Universalus gyvybės draudimas“ užtikrina išmoką nelaimės atveju ir galimybę sukaupti kapitalą. Kartu įsigijus „Kritinių ligų“ draudimą būsite finansiškai apsaugotas nuo 40 sunkių ligų, tokių kaip vėžys, infarktas, insultas.
Daugiau informacijos jums suteiks profesionalus AVIVA finansų konsultantas. Registruokitės į asmeninę konsultaciją.
Marijana Danilevičienė,
Išmoka už „Būk sveikas“ ir „Būk atsargus“ – 5 400 eurų
„Universalus gyvybės draudimas“
Marijana daugiau kaip 40 metų dirba slaugytoja ligoninėje. 2003 m. ji sudarė kaupiamojo gyvybės draudimo sutartį, nes nusprendė pasirūpinti savo finansine ateitimi.
Marijana gavo 170 eurų išmoką už polipų bei piršto operacijas. Vėliau jai išmokėta 300 eurų už lūžusius pirštakaulius. 2017 m. ją partrenkė automobilis, moteris patyrė daugybinius lūžius, kitas traumas. Atsitiesti jai padėjo 5 400 eurų išmoka už nelaimingą atsitikimą, draudimas „Būk atsargus“, bei gulėjimą ligoninėje, draudimas „Būk sveikas“. Gavusi išmoką, moteris galėjo rinktis jai taip reikalingą reabilitaciją, geresnius vaistus bei kitas reikalingas priemones.
Todėl moteris grįžo į darbą po 3 mėn. reabilitacijos, nors nedarbinga galėjo būti iki pusės metų. Jos išgyvenimus ir laimingai pasibaigusią istoriją žiūrėkite video reportaže. Draudimas „Būk atsargus“ suteikia finansinę pagalbą, jei dėl nelaimingo atsitikimo patiriama žala sveikatai, netenkamas darbingumas ar nelaimingas atsitikimas tampa mirties priežastimi.
Draudimas „Būk sveikas“ suteikia papildomą finansinę apsaugą užklupus ligai. Gaukite išmoką už gydymąsi ligoninėje ir medicinines procedūras.
Daugiau informacijos jums suteiks profesionalus AVIVA finansų konsultantas. Registruokitės į asmeninę konsultaciją.