Tam, kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus, kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose. Sutinku X
Print header


Nuo šiol pasirūpinti oria senatve – dar paprasčiau

2019 02 26 09:00:00
„Aviva Lietuva“ intensyviai plečia elektronines paslaugas ir pristato sistemą „E-pensija“, skirtą tiek esamiems, tiek naujiems „Aviva Lietuva“ klientams. Anksčiau papildomai pensijai nekaupę arba kaupę kitoje bendrovėje gyventojai čia galės vos keliais paspaudimais sudaryti pensijos kaupimo sutartį su „Aviva Lietuva“.

Nuosaikiai kaupiantys klientai (dabar skiriantys 1,8 proc. nuo savo darbo užmokesčio ir gaunantys 0,3 proc. nuo vidutinio darbo užmokesčio valstybės priemoką), prisijungę prie sistemos, galės pasirinkti gauti iš valstybės daugiau ir kaupti pilna apimtimi (skiriant 3 proc. nuo savo darbo užmokesčio ir gaunant 1,5 proc. valstybės priemoką nuo vidutinio darbo užmokesčio).

„Galvosūkį, kaip užsitikrinti orų ir pilnatvę teikiantį gyvenimą senatvėje, dauguma iš mūsų sprendžia kasdien. Pasirinkti tinkamą bendrovę pensijų kaupimui yra atsakingas sprendimas, kurį darant skatiname klientus apsvarstyti, kaip paskirstyti savo pinigus, santaupas ir pensiją. Siekiame, kad klientams nereikėtų eikvoti daug savo laiko ir jėgų formalumų tvarkymui. Naudojantis mūsų naująja sistema, pensijų kaupimo sutartį galima sudaryti vos keliais paspaudimais“, – sako „Aviva Lietuva“ generalinė direktorė Asta Grabinskė.

„Aviva Lietuva“ turi ilgametę sėkmingą II pakopos pensijų fondų valdymo patirtį – bendrovė tą daro nuo II pakopos pensijų fondų pradžios Lietuvoje – 2003 m. „Aviva Lietuva“ priklauso 14-oje valstybių visame pasaulyje veikiančiai „Aviva“ grupei. „Aviva“ grupė puoselėja draudimo ir investavimo tradicijas jau ne vieną šimtmetį (įkurta 1696 m.).

„Aviva Lietuva“ valdomas fondas „Europensija“ – geriausias pagal 2018 m. investavimo rezultatus II pakopos pensijų fondas tarp visų veikiančių Lietuvoje. Taip pat jis yra didžiausią 10 metų laikotarpio grąžą generuojantis konservatyvaus investavimo pensijų fondas Lietuvoje. Vertinant 10 metų laikotarpį, fondo grąža siekia net +49,6 proc. (lyginamasis indeksas +22,3 proc.), arba vidutiniškai +4,1 proc. per metus.