Tam, kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus, kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose. Sutinku X
Print header


„Aviva Lietuva“ – dvejus metus iš eilės tarp Europos geriausiųjų

2018 08 03 09:30:00

Gyvybės draudimo ir pensijų bendrovė „Aviva Lietuva“ gali didžiuotis savo tarptautiniais pasiekimais – prestižiniuose Europos verslo apdovanojimuose („European Business Awards“) įmonė dvejus metus iš eilės pripažinta kaip Nacionalinė čempionė. Įmonės apdovanojimų sąskaitoje yra ir „Metų įmonės“ apdovanojimas, skirtas už visapusišką sėkmę.

„Šis apdovanojimas – puikus įrodymas, kad savo kasdiene veikla priimame teisingus sprendimus, reikalingus ir naudingus kiekvienam iš mūsų – klientui, investuotojui, darbuotojui. Jau 18 metų kantriai siekiame aukščiausių tikslų, todėl galime didžiuotis būdami tarp lyderių ilgalaikio taupymo srityje“, – sako „Aviva Lietuva“ generalinė direktorė Asta Grabinskė.

Šiais metais Nacionalinėmis čempionėmis paskelbtos 9 šalies įmonės iš 65, patekusių į išskirtinį „The Ones to Watch“ sąrašą. Iš viso šiame sąraše atsidūrė beveik 3 tūkst. įmonių iš visos Europos. „Aviva Lietuva“ tapo Nacionaline čempione tarp vidutinio dydžio įmonių, kurių metinė apyvarta siekia 26-150 mln. eurų. Nacionalinės čempionės titulas įmonei atiteko surinkus daugiausiai palaikymo balsų iš nepriklausomos teisėjų kolegijos, kurią sudarė verslo lyderiai, politikai ir akademikai.

2017 m. „Aviva Lietuva“ buvo įvertinta ir apdovanota „Metų įmonės“ medaliu kaip viena iš 10 geriausių Europoje vidutinio dydžio įmonių, kurių metinė apyvarta 26 – 150 mln. eurų. „Metų įmonės“ apdovanojimas skiriamas už visapusišką sėkmę.

„Tai – be galo svarbus įvertinimas bet kuriai įmonei, nes kiekviena jų yra išskirtinė lyderė savo srityje. Tam, kad taptumėte ir Nacionaline čempione, ir „Metų įmone“, turite pasikliauti pagrindinėmis mūsų vertybėmis: sėkme, etika ir inovacijomis, ir būti vienais geriausių visoje Europoje“, – teigia „European Business Awards“ generalinis direktorius Adrian Tripp.

Verslo „Oskarais“ tituluojami Europos verslo apdovanojimai rengiami nuo 2007 metų. Jais siekiama stiprinti sėkmingos verslo bendruomenės kūrimą Europoje. Pernai Europos verslo apdovanojimuose dalyvavo daugiau nei 33 tūkst. įmonių iš 34 Europos šalių. Šiemet dalyvių skaičius išaugo trigubai – iki 110 tūkst. įmonių.

„Aviva Lietuva“ jau ne vienerius metus yra tarp Lietuvos gyvybės draudimo rinkos lyderių ir penkerius metus iš eilės pirmauja pagal išmokas klientams ligų, nelaimių atvejais. Bendrovė priklauso vienai stambiausių draudimo grupių Europoje „Aviva“.