Svetainėje mes naudojame būtinuosius slapukus. Daugiau informacijos. Supratau X
Print header
Apie AVIVA
Naujienos
Valdyba
Socialinė atsakomybė
Karjera
Kontaktai

„Aviva Lietuva“

išmokame daugiausia.pngatsakingiausi.pngverslo lyderiai.png

Mūsų paslaugos

gyvybės draudimas.png taupymas ikona.jpg pensijų fondai ikona.jpginvestavimas ikona.jpg
  infografikas zemelapis.png infografikas zemelapis informacija.png

Mūsų klientai

5def69bc-f07a-4cc4-bf36-cba85f378a25.jpg

Mūsų veikla

  
2021 06 30 duomenys

Asta Grabinskė

Generalinė direktorė, valdybos pirmininkė. Vadovauja nuo 2003 m.

A.Grabinskė su pagyrimu baigė Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetą bei Birmingemo (Didžioji Britanija) universitetą, kur įgijo tarptautinės bankininkystės ir finansų magistrės laipsnį (MBA). „Aviva Lietuva“ generalinė direktorė stažavosi ir toliau tobulino žinias bei įgūdžius vadybos ir finansų srityse įvairių pasaulio šalių universitetuose ir institucijose: Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Kanadoje, JAV, Japonijoje, Prancūzijoje, Skandinavijos šalyse, Vengrijoje.

A.Grabinskė karjerą pradėjo 1993 m. valstybės sektoriuje, tuometinėje Ekonomikos ministerijoje, privatizavimo srityje, vėliau, įgyvendinant Europos Sąjungos projektus, dirbo bankininkystės srityje, taip pat Lietuvos Respublikos finansų ministerijoje. 2000–2001 m. A. Grabinskė dirbo Pasaulio banke Vašingtone. Grįžusi iš JAV, Lietuvos Respublikos finansų ministerijoje ėjo viceministrės pareigas. Dirbdama finansų ministerijoje A. Grabinskė prisidėjo prie valstybės vertybinių popierių rinkos plėtros, vadovavo Europos integracijos procesui finansų srityje, koordinavo šalies finansų sektoriaus reguliavimą, jo pertvarkymą pagal Europos Sąjungos reikalavimus.

A. Grabinskė yra Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacijos valdybos narė. Priklauso „Rotary“ organizacijai – Vilniaus tarptautiniam „Rotary“ klubui.

Rita Nogė

Finansų direktorė, valdybos narė

Rita Nogė studijavo Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete, kur 1999 m. įgijo matematikos mokslų magistro laipsnį. 1997–1999 m. aktuarinės matematikos mokėsi Vilniaus universiteto kartu su Didžiosios Britanijos Aktuarų institutu įkurtoje mokykloje. Finansų ir draudimo žinias stiprino Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Ispanijoje, Lenkijoje. 2005 m. Didžiosios Britanijos Aktuarų institute apgynė aktuarinės technikos diplomą. 1998 m. savo aktuarinę karjerą pradėjo negyvybės draudimo įmonėje „Ūkio draudimas", vėliau dirbo gyvybės draudimo įmonėje „Lietuvos draudimas". R. Nogė „Aviva Lietuva“ dirba nuo įmonės įsikūrimo 2001 metais, 10 metų ėjo vyriausiosios aktuarės pareigas, o 2011 m. birželio mėn. paskirta bendrovės finansų direktore. R. Nogė yra Lietuvos Aktuarų draugijos tikroji narė.

Rajmond Andruškevič

Rajmund

Verslo operacijų direktorius, valdybos narys

Rajmond Andruškevič studijavo Varšuvos ekonomikos universitete, kur 1999 m. įgijo finansų ir bankininkystės magistro laipsnį. Jis nuolatos tobulina kvalifikaciją draudimo, finansų, rizikos valdymo, informacinių technologijų ir kitose srityse. Aktyviai domisi verslo operacijų skaitmenizavimo ir automatizavimo procesais bei rūpinasi jų tobulinimu bendrovėje „Aviva Lietuva“. R. Andruškevič įmonėje dirba nuo jos įkūrimo 2001 m. Per šį laiką sukaupė didelę vadovavimo patirtį – paskutinius aštuonerius metus buvo Verslo sistemų ir operacijų vadovu, anksčiau bendrovėje vadovavo Įmokų skyriui. R. Andruškevič sėkmingai įgyvendino didelio masto IT projektus, ištobulino klientų aptarnavimo procesus.


Mums rūpi bendruomenės ir aplinka, kurioje mes dirbame ir gyvename!

Kasmet visoje Lietuvoje, 16-oje miestų, kur įsikūrę „Aviva Lietuva“ skyriai ir biurai, vienijame jėgas mūsų tradicinėms savanorystės akcijoms.

Aviva – tarp 5 socialiai atsakingiausių Lietuvos įmonių

Skaitomiausias Lietuvos naujienų portalas DELFI 2020 m. pabaigoje „Aviva Lietuva“ išrinko kaip vieną 10 socialiai atsakingiausių Lietuvos įmonių, prisidėjusių prie senjorų gerovės šalyje.

Vėliau skelbtame balsavime, kur savo balsą atidavė žmonės iš visos Lietuvos, „Aviva Lietuva“ užėmė 4-tąją vietą visos Lietuvos socialiai atsakingiausių įmonių rinkimuose.

Kova su COVID-19

Reaguodami į COVID-19 situaciją ir atsižvelgdami į pandemijos mastą, Lietuvos Raudonajam Kryžiui skyrėme 122 tūkst. Eurų. AVIVA parama bus panaudojama savanorių paieškai, mokymams, jų darbo organizavimui ir stebėjimui, įspėjamosios sistemos vystymui. Taip pat savanorių išlaidoms, tokioms kaip kuras, padengti, savanorių apsaugos priemonėms, maisto ir būtinųjų prekių paketams seneliams, kurie patys neišgali jų įsigyti. 

Visų pirma dėmesys yra skiriamas savanorių skaičiaus didinimui, kad siaučiant pandemijai būtų galima suteikti pagalbą kuo daugiau vienišų senelių visoje Lietuvoje. Lietuvos Raudonasis Kryžius padvigubino savanorių ratą iki 350 savanorių. Daugiau nei dvigubai, iki 410, išaugo ir lankomų senelių skaičius. Planuojama jau netrukus pasiekti ir reguliariai lankyti 1000 senelių. 

Daugelis vienišų Lietuvos senelių dabar yra visiškai priklausomi nuo juos lankančių savanorių pagalbos. Savanoriai jiems pristato maisto, vaistų ar kitų būtinųjų prekių, esant reikalui, išveda pavedžioti augintinius, kad vyresnio amžiaus žmonės galėtų saugiai likti namuose. 

Soti, rami, užtikrinta senatvė – visada buvo ir yra AVIVA veiklos prioritetas. Kovai su koronavirusu visame pasaulyje AVIVA iš viso skyrė beveik 11 milijonų eurų. 

Neatlygintina kraujo donorystė

Kraujo donorystės akciją „Aviva Lietuva“ visoje Lietuvoje organizuoja jau 15 metų iš eilės, nuo 2006 metų. Šios svarbios misijos nesustabdė net ir Covid-19 virusas. Juk donorų kraujas reikalingas visada! Kasmet pastebime vis aktyvesnį „Aviva Lietuva“ darbuotojų, finansų konsultantų, artimųjų ir klientų įsitraukimą. Per penkiolika akcijos metų mūsų donorai kraujo aukojo daugiau nei 2000 kartų.  

15-oji „Neatlygintinos kraujo donorystės akcija“ 2020. 

Pandemijos akivaizdoje pasiryžti donorystei reikėjo kur kas daugiau drąsos ir pasiaukojimo nei iki tol. Būtent dėl to šiais metais kraujo paaukoti kvietėme su šūkiu „Paaukok kraujo – šiais metais herojų reikia dar labiau!“ Į šį šūkį atsiliepė daugybė žmonių, daliai jų – 221 herojui – medikai leido tapti donorais. 

Gaila, bet dėl kylančio sergamumo COVID-19, mūsų iniciatyva nespėjo aplankyti visų planuotų miestų. Nepaisant to, džiaugiamės, kad šiemet kilniam tikslui pavyko sutelkti tikrai daug žmonių. 

Žemėlapių žymėjimas

2020 m. jau penktą kartą prisijungėme prie tarptautinės Raudonojo Kryžiaus socialinės akcijos „Mapathon – Missing Maps“. 

Per penkerius metus „Aviva Lietuva“ komanda sužymėjo net 24 185 pastatus ir 219 km kelių įvairiose pasaulio šalyse. Kam to reikia? 

Pasaulyje yra daug nuošalių vietų, kurių gyventojai susiduria su gamtos stichijomis, tačiau niekas tiksliai nežino ten gyvenančių žmonių skaičiaus, kur tiksliai jie gyvena, kokie keliai ten veda. Todėl savanoriai palydovinėse nuotraukose žymi nuošalių kaimų ir gyvenviečių statinius bei kelius ir taip palengvina pagalbos planavimą ir teikimą stichinių nelaimių (sausrų, potvynių ir kt.) metu. 

Pagalba Nigeriui

2020 m. „Aviva Lietuva“ darbuotojai žymėjo žemėlapius Nigerio respublikos Zinder regione – jo gyventojai reguliariai susiduria su sausrų sukeltu maisto stygiumi. Papildytas Zinder regiono žemėlapis padės numatyti, kurios regiono vietos yra didžiausioje sausrų rizikos zonoje bei pasirengti veiksmingam reagavimui būsimų stichinių nelaimių atveju. 

„Aviva talka“ – žalia Lietuva

Kasmet ankstyvą pavasarį organizuojame aplinkosauginį projektą „Aviva talka – žalia Lietuva“. Keli šimtai „Aviva“ talkininkų: darbuotojų, finansų konsultantų, jų artimųjų ir klientų kartu gražina Lietuvos parkus, paežeres, kitas poilsiavietes, renka šiukšles. Ši akcija startavo per 2006 m. ir 2007 m. pavasarį vykusias talkas Smiltynėje, kuomet gaisrų nuniokotame miške pasodinome per 1 000 pušaičių, Naglio rezervate nutiesėme takų per kopas. O nuo 2009 metų tai tapo mūsų kasmete tradicija.

10-oji „Aviva talka – žalia Lietuva“ 2018: 222 „Aviva“ žmonės visoje Lietuvoje susivienijo tam, kad pagražintų aplinką senelių globos namų gyventojams 15-oje Lietuvos miestų. Savanoriai darbavosi 41 valandą, sutvarkė 15 senelių globos namų: surinko beveik pusę tonos šiukšlių, nuvalė 300 langų, puošė senelių namus savo dovanotomis gėlėmis ir medeliais. Pasiraitoję rankoves, savanoriai sugrėbė krūvą senų lapų, išnaikino žoles iš šaligatvių, genėjo medžius, rinko šiukšles, dažė suoliukus, pjovė žolę, plovė senelių naudojamą techniką, valė senelių kambarius, pavėsines ir kitas erdves, plovė užuolaidas ir atliko daug kitų smulkių darbų, kad senelių buitis ir aplinka taptų šviesesnė.

AVIVA talkos 2018_m.JPG 

Labdaros loterija „širdukams“

Esame tvirtas ramstis savo klientams, kai ištinka nelaimė ir visada stengiamės ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems sunku, todėl gegužės 11 d. vykusios metinės „Aviva Lietuva“ konferencijos metu išreiškėme savo rūpestį dalyvaudami labdaros loterijoje, kurios metu surinktos lėšos buvo skirtos „Vaiko širdies asociacijai“.

vaiko-sirdis.jpg

8 iš 1000 kūdikių gimsta su širdies ydomis, o kas dešimto iš jų būklė tokia sunki, kad operacija turi būti atlikta pirmosiomis gyvenimo valandomis. „Vaiko širdies asociacija“ rūpinasi, kad vaikų, sergančių širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, tėvai nepalūžtų, gautų reikiamos informacijos ir pagalbos, o mažieji „širdukai“ – reabilitacijos galimybes, bendravimą ir kokybišką laisvalaikį.

Dėl gražaus ir kilnaus tikslo visi kartu paaukojome net 2 275 eurus.

2 proc. GPM dalis paramai

Nuo 2006 metų inicijuojame 2 proc. GPM dalies skyrimą organizacijoms, kurios rūpinasi likimo nuskriaustais žmonėmis. Kasmet pristatome darbuotojams šią iniciatyvą ir vienijamės paramos skyrimui.

13-oji „2 proc. GPM dalis paramai“ 2018: Atkreipėme dėmesį į vargstančių senolių kasdienybę ir paramą skyrėme „Raudonajam kryžiui“, kad senjorai ištisus metus gautų reikiamą priežiūrą ir pagalbą. 

„Aviva diena“ 2017: Komandos formavimo renginyje „Aviva Diena“ darbuotojai gamino įvairius patiekalus ir pardavinėdami juos vieni kitiems rinko aukas „Raudonojo kryžiaus“ draugijai. Paaukotos lėšos, 1000 eurų, leido organizacijos slaugytojams aplankyti daugiau vienišų senelių. Slaugytojai visoje Lietuvoje prižiūri savimi negalinčius pasirūpinti senelius: bendrauja su jais, prausia, šukuoja, apkerpa, aprūpina higienos priemonėmis, užregistruoja pas gydytojus, matuoja spaudimą ir kt. 


Likimo nuskriaustiems vaikams

„Iš gatvės į mokyklą“: 2010-2015 metais AVIVA grupė ištiesė ranką be šeimų augantiems vaikams ir pradėjo vykdyti pasaulinę visuomeninę geros valios iniciatyvą „Iš gatvės į mokyklą“. Tai pirmas ilgalaikis socialinis projektas, apėmęs visas 17 šalių, kuriose AVIVA grupė vykdo veiklą.  Projekto tikslas – prisidėti prie visapusiško vaikų, kurie gyvena gatvėje, vaikų namuose, socialiai jautriose šeimose, ugdymo bei švietimo, sudaryti galimybę lankyti mokyklą, lengviau integruotis į visuomenę bei siekti kokybiško gyvenimo. Per 5 šio projekto metus AVIVA 17-oje šalių padėjo net 870 000 vaikų.

Beglobiams gyvūnams

Nuo 2017 metų skiriame savo dėmesį beglobiams gyvūnams. 2017 metais dalyvaudami akcijoje „Atsivesk į darbą savo šunį“ laimėjome skanėstų šunims, kuriuos kartu su kolegų atneštu maistu gyvūnams padovanojome Tautmilės prieglaudai, užsiimančiai savanoriška beglobių gyvūnų priežiūra. 12 „Aviva Lietuva“ savanorių skyrė laiko pavedžioti čia gyvenančius šunis. 2018 metais prieglaudai mūsų darbuotojai padovanojo reikalingų daiktų, gyvūnų skanėstų bei prisidėjo finansiškai. Prieglaudai nuolat reikia savanorių pagalbos prižiūrint ir vedžiojant šunis bei lėšų gyvūnų gydymui. Nauji beglobiai ten atkeliauja kasdien – nelikime abejingais!


Ekonominei pažangai

„Vaikų finansinio raštingumo savaitė“: Nuo 2014 m. dalyvaujame Lietuvos banko iniciatyvoje ir prisidedame prie vaikų finansinio švietimo. Mūsų specialistai susitikimuose su vyresniųjų klasių moksleiviais ragina juos domėtis asmeniniais finansais, dalinasi taupymo patarimais. 2018 m. „Aviva“ skyriuose visoje Lietuvoje pasidalinome patirtimi net su 210 moksleivių.

Parama ekonomikos ir verslumo vadovėliui

Skatindama finansinio švietimo sklaidą „Aviva Lietuva“ parėmė „Lietuvos Junior Achievement“ iniciatyvą išleisti ekonomikos ir verslumo vadovėlį 11-12 klasių mokiniams.

Prie vadovėlio leidimo prisidėjome ne tik finansine parama, bet ir turiniu – jame paaiškiname, kaip veikia Lietuvos pensijų sistema. 

Ekonomikos ir verslumo vadovėlyje, kurį sudaro dvi dalys, pateikiama daug aktualios informacijos, kiekvienas skyrius papildytas skaitiniais, kuriuose pateikiamos verslo sėkmės istorijos, informacija apie žymiausius pasaulio ekonomistus, nagrinėjamų klausimų istorinės perspektyvos bei rinkos naujovės. Leidinyje taip pat gausu kritinį mąstymą ugdančių ir susidomėjimą skatinančių užduočių: jas analizuojant, diskutuojant, dirbant savarankiškai ir grupėmis moksleiviams teks pasidomėti pasaulio ekonomikoje vykstančiais procesais.


„Jaunojo kolegos savaitė“: Nuo 2008 metų aktyviai dalyvaujame „Lietuvos Junior Achievement“ rengiamame „Jaunojo kolegos savaitės“ projekte, kuris kasmet suburia pažangias verslo įmones bei Lietuvos mokyklų ir gimnazijų mokinius patirties bei žinių dalyboms. 2017 metais pakvietėme mokinius iš Vilniaus Antakalnio gimnazijos į „Aviva“ centrinį biurą, supažindinome juos su mūsų veikla, filosofija, vertybėmis, karjeros galimybėmis. Dalis moksleivių iš arčiau susipažino su Investicijų skyriaus darbu, pusdienį praleidę su šios srities specialistais prie jų darbo stalo. Taip pat moksleiviai „pasimatavo“ dizainerio profesiją, pamatė, kad net ir šios srities specialistai gali realizuoti savo idėjas finansų įmonėje. 

„ISM 100 talentų“: 2010-2015 metais bendradarbiaudami su Vadybos ir ekonomikos universiteto „ISM fondu“ įgyvendiname „ISM 100 talentų“ programą. Programos tikslas – skatinti gabų jaunimą Lietuvoje, stabdyti protų nutekėjimą į užsienį ir užtikrinti galimybę gabiausiems studentams gauti kokybišką ir nemokamą mokslą Lietuvoje. „Aviva Lietuva“ parama skirta labai gerai besimokančių studentų praktikai ir skatinamosios stipendijoms. 

Socialiai atsakingos įmonės apdovanojimas

2007 metais Lietuvos socialiai atsakingo verslo įmonių apdovanojimuose AVIVA pelnė „Socialiai atsakingos įmonės“ titulą. Apdovanojimas suteiktas už „aiškią, kryptingą ir išmatuojamą socialinės atsakomybės politiką bei bendradarbiavimo su visuomene tradicijų puoselėjimą Lietuvoje“.

Tapk AVIVA komandos dalimi!

Šiuo metu ieškome:Susisiekime

Lvovo g. 25, LT-09320 Vilnius „3 BURĖS", Didžiosios Burės įėjimas

Įmonės kodas: 111744827

Tel. +370 5 2690169
Faks. +370 5 2690269

Elektroninis paštas info@aviva.lt

Gyvybės draudimo klientams draudimas@aviva.lt
Pensijų klientams pensija@aviva.lt
Dėl draudimo išmokų ismokos@aviva.lt

Kontaktai žiniasklaidai

Kristina Rekašienė 
kristina_rekasiene@aviva.ltVilniaus
skyrius I

Lvovo g. 25, LT-09320 Vilnius
Tel. +370 5 2607670
Faks. +370 5 2607669

Vilniaus
skyrius II

Ukmergės g. 220, LT-07166 Vilnius
Tel. +370 5 2400640
Faks. +370 5 2400339

Kauno skyrius

Savanorių pr. 292B, LT-49473 Kaunas
Tel. +370 37 229229
Faks. +370 37 321500

Klaipėdos skyrius

S. Daukanto g. 3/J. Zauerveino g. 6, LT-92123 Klaipėda
Tel. +370 46 411118
Faks. +370 46 411018

Panevėžio skyrius

Klaipėdos g. 26A, LT-35199 Panevėžys
Tel. +370 45 581888
Faks. +370 45 586199

Šiaulių skyrius

Tilžės g. 124, LT-77160 Šiauliai
Tel. +370 41 434550
Faks. +370 41 434585

Alytaus biuras

S. Dariaus ir S. Girėno g. 7, LT-62116 Alytus
Tel. +370 315 73211
Tel./faks. +370 315 73210

Elektrėnų biuras

Rungos g. 12, LT-26109 Elektrėnai
Tel. +370 528 36078
Faks. +370 528 36074

Jonavos biuras

J. Basanavičiaus g. 22/Prezidento g. 8, LT-55149 Jonava
Tel. +370 349 54070
Tel./faks. +370 349 54071

Kaišiadorių biuras

Gedimino g. 57, LT-56129 Kaišiadorys
Tel. +370 346 52762
Tel./faks. +370 346 52482

Kėdainių biuras

Didžioji g. 38 (II aukštas), LT-57257 Kėdainiai
Tel. +370 347 56842
Tel./faks. +370 347 56843

Marijampolės biuras

Vytauto g. 13, LT-68299 Marijampolė
Tel. +370 343 50571
Tel./faks. +370 343 50572

Mažeikių biuras

Basanavičiaus g. 26-17, LT-89217 Mažeikiai
Tel. +370 443 25505
Faks. +370 443 25506

Tauragės biuras

Vytauto g. 61, LT-72239, Tauragė
Tel. +370 446 51271
Faks. +370 446 51268

Telšių biuras

Kęstučio g. 18, LT-87120 Telšiai
Tel. +370 444 60422
Faks. +370 444 60455

Utenos biuras

Kauno g. 33, LT-28249 Utena
Tel. +370 389 61366
Tel./faks. +370 389 61361

Druskininkų biuras

Liepų g. 2A, LT-66102 Druskininkai
Tel. +370 313 52460
Faks. +370 313 53011

Plungės biuras

J. Biliūno g. 1, LT-90122 Plungė
Tel. +370 611 27616